23 października 2011

Pierwsza Setka Dywagacji :)

0-10
10-20
20-30
30-40
40-50
50-60
60-70
70-80
80-90
90-100

7 komentarzy:

 1. Zdecydowanie pierwsze miejsce dla pani Le Guin za książki z cyklu o Ziemiomorzu :)
  Z tego, co wrzuciłaś Pratchetta czytałam akurat jedynie Pomniejsze bóstwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że trochę "spamuję", ale szczerze zachęcam do ściągnięcia darmowego e-boka, który jest dostępny od wczoraj. Szczegóły na stronie www.3110.pl Wielu autorów zebrało się i wydało dla Was darmową książkę. Zapraszam do ściągnięcia i czytania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że jesteś z nami już 100 dywagacji! Cieszę się niezmiernie z Twojego szczęścia i życzę tym razem tysiąca notek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Stuknęła Ci setka, coo? Ciężko mi wybrać najlepszą pozycję z Twojej listy, ale życzę jeszcze przynajmniej kilku takich rocznic :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Hm, nie czytałam zbyt wielu z tych książek, także jest co nadrabiać :) A 100 to liczba godna pozazdroszczenia, także zazdroszczę i gratuluję, haha ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. To moja pierwsza wizyta u Ciebie, a tu taka okrągła sumka :D No, no, muszę nadrobić te braki i wpadać, by śledzić kolejną dwusetkę ;) Ja mam gdzieś dopiero połowę tego, co Tobie się już udało :)
  Co do konkursów, zakładek, nożyczek i papieru - mam ten sam problem haha :P Beztalencie ze mnie, jednak zrobiłam konkurs i jeśli masz ochotę na ksiażkę to zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo gratuluję setki. Ja raczej nie czytałam żadnej z tych książek ale strasznie chciałabym przeczytać ostatnią pozycję z Twojej listy "Matki, żony, czarownice"

  OdpowiedzUsuń

Uwaga, komentarze niepodpisane zostaną usunięte

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...