28 października 2011

Notatka #7.


Jak już pewnie zauważyliście - zresztą pisałam o tym na stronie Dywagacji na fejssie - że na blogu pojawiła się nowa zakładka, zawierająca wklejki na blogi czy strony. Mam nadzieje, że ktoś zechce sobie wkleić którąś. Dobra, wiem, że nie wyglądają jakoś super-zaje-powalająco jeśli chodzi o efektowność i urodę, ale musicie wiedzieć, że nie lubią mnie wszystkie programy graficzne, ołówki i nożyczki, a także aparaty (te ostatnie z wzajemnością). Wkejkę w kolorystyce bloga (czyli niebieską z zawijasami) stuningowała mi Grymas, co podwyższyło jej walory artystyczne - za co też dziękuję jej niezmiernie :)

Co do recenzji - mam całą masę książek, które przeczytałam i które chce Wam pokazać, ale nie starcza mi czasu i weny do napisania czegoś bardziej konstruktywnego. Ale mogę Wam zdradzić, że niedługo uderzę w wysokie fantastyczne progi :) Ale najpierw - zapewne - udam się do pewnego sherlockisty, aby obserwować, jak młody dżentelmen będzie próbował rozwikłać zagadkę, o której dziś nic Wam nie powiem.

EDIT:
Muszę się z Wami podzielić tą informacją. Otóż...
Pierwszy raz w życiu coś wygrałam ^^
Jak się właśnie dowiedziałam moja zagadka zajęła drugie miejsce w Hobbickim Konkursie Bractwa Rivendell. Nagrodą zaś były trzy egzemplarze Hobbita ozdobione ilustracjami Alana Lee (one for me ^^). Moja zagadka ma także pojawić się na stronie Bractwa i w następnym numerze Parma Hereno Nalmiristo.
Jestem wielce mile zaskoczona, szczególnie dlatego, że liczyłam co najwyżej na wyróżnienie (owocujące także publikacją w Parma Hereno Nalmiristo).

7 komentarzy:

Uwaga, komentarze niepodpisane zostaną usunięte

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...