29 lipca 2011

Stosik #2 - Avangardowy.

Avangarda 007 się odbyła, Alannada na niej była, krótką notkę o konwencie na głównym swym blogu zamieściła. A teraz powoli wraca do pisania recenzji i zaglądania na Wasze blogi aby sprawdzić, co czytaliście kiedy ona biegała po prelekcjach.
Przy okazji stałam się właścicielką dwóch książek i jednego kwartalnika. Do stosiku dodaję także książkę, którą kupiłam sobie na Dzień Dziecka :). Oto one:
1. Ostatni jednorożec - Peter S. Beagle - bezwzględnie klasyka fantasy, mająca znamiona baśni. Opowieść, do której mam szczególny sentyment, ale nie będę się rozpisywać dlaczegóż.
2. Nigdziebądź - Neil Gaiman - moja pierwsza książka Gaimana. W końcu będę miała własny egzemplarz, do którego będę mogła wracać i go zaczytywać.
3. Fantasy & Science Fictron - kwartalnik, ten numer poświęcony akurat Ursuli K. Le Guin.
4. W hołdzie królowi - antologia opowiadań w stylu Tolkiena. Kupiona dzięki Edith, która wyoczyła ją w księgarni i pokazała mi (chyba w ramach zemsty za tę książkę kucharską, którą jej pokazałam i którą kupiła [choć zarzekała się wcześniej, że nie będzie nic kupować :D]).
Na książkach stoi mój legendarny niebieski kubek udatnie psując kompozycję :)
PS: Przekopałam się właśnie przez moją listę Waszych blogów, które odwiedzam. Kto by pomyślał, ilu z Was wymaga do publikacji komentarza weryfikacji obrazkowej?...

10 komentarzy:

 1. U mnie chyba nie trzeba już, ale denerwuje mnie ta weryfikacja potwornie :) Miłego czytania!!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie nie trzeba :) Kiedyś miałam, sobie wyłączyłam. Tutaj tak nie spamują jak na Onecie xD. Miłej lektury !

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny stosik, czekam na recenzje. Miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Twojego stosika posiadam tylko "Nigdziebądź" i co najgorsze, jeszcze nie przeczytałam tej książki :P Muszę się poprawić :) A Tobie życzę miłego, widzę, że ponownego już, czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ten Nigdziebądź mnie ostatnimi czasy strasznie prześladuje :) a weryfikacje obrazkowe wielokrotnie doprowadzają do szewskiej pasji, szczególnie, gdy nie ma mnie na blogu ze 3 dni, a potem trzeba naraz nadrobić zaległości ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdziebądź powinnam wreszcie kiedyś przeczytać. Ostatniego jednorożca czytałam dawno temu, miałam zresztą tę książkę, ale przepadła, pożyczona.

  Weryfikacji nie mam :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny stosik ;) Zazdroszczę "Ostatniego jednorożca" i dzieła Gaimana.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie irytują te weryfikacje obrazkowe. Nie lepiej jest po prostu zmienić na komentarze po akceptacji?

  OdpowiedzUsuń
 9. To zdecydowanie była zemsta :D :D a i mnie męczą te weryfikacje obrazkowe...

  OdpowiedzUsuń

Uwaga, komentarze niepodpisane zostaną usunięte

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...